Lenormand kortų reikšmės

Žiurkė

ŽiurkėŽiurkės korta kalba apie praradimus, žlugimą, su blogomis kortomis šalia visa tai sustiprėja. Tai žmonijai patys bjauriausi ir sunkiausiai išnaikinami kenkėjai. Daugelyje tautų žmogų pavadinti žiurke - didelis įžeidimas. Atsižvelgiant į tai, jog jos gyvena tik ten, kur yra ko ėsti, galima laikyti jas pritekliaus simboliu.
Pasąmonėje žiurkės taipogi negeras ženklas rodantis skausmą, ašaras, praradimus, pavojų. Žiurkės pasirodymas greta klausiančiojo kortos nieko gero nežada. Ji pranašauja vagystes, nuosavybės praradimą, netektis, buitinių prietaisų gedimą, avarijas, ligas ir pan. Gali namai skendėti vandenyje, kilti gaisrai ir pan. Daiktai netikėtai prapuls net savo vietose. Jei šalia žiurkių geros kortos, gali dingę daiktai atsirasti, o gedimai greitai pašalinti.
Bet kuriuo atveju ŽIURKĖ rodo reikalingą atkreipti dėmesį į savo daiktų saugumą, ypač ten, kur daug žmonių, patikrinti buitinius prietaisus, įrenginius ir pan. Stenkitės apsidrausti.
Jei klausimas liečia tarpusavio santykius, ši korta sako, jog nieko gero nebus. Visi matys tik kas jiems rūpi ir nekreips dėmesio į partnerio poreikius. Gali rodyti seksualinius iškrypimus. Profesinėje veikloje ŽIURKĖ kalba apie pašlijusius reikalus, krizes, finansinius praradimus, apgavystes ir vagystes.
Žiurkė - informuojanti korta, jei greta jos geros kortos, gali pavykti apsisaugoti ir nemalonumų išvengti. Jei greta blogos - ruoškitės išbandymams.
Ypač sunkus ŽIURKĖS ir KRYŽIAUS derinys. Tai labai didelė netektis, kuri gali kartotis.

Su ŽUVIMIS - finansiniai nuostoliai
    NAMAIS - namų ūkio ir buitinės technikos gedimas
    MEDŽIU - ligos
    LAPE - gudrus vagis
    SAULE - azartiniai žaidimai, ir finansiniai praradimai
    LAIŠKU - svarbių dokumentų praradimas
    ŽIEDU - sąjungai yra bandoma pakenkti
    KARSTU - rimti nemalonumai, liga, giminaičio ar draugo mirtis
    ŠIRDIMI - pavydas žudantis jausmus

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account