Durklas

DurklasDurklas - pavojaus, konfliktų ir negandų simbolis, gali išreikšti praradimus ir fizinį skausmą. Būk parengtyje, pasisaugok kertančių iš nugaros.

Durklas, tai nesusipratimų ir neplanuotų dirginančių posūkių simbolis. Tai ir laiko gaišimas ir sunkesnis tikslų pasiekimas nei yra iš anksto siekiama. Anaiptol, tai dar nėra blogio simbolis. Griebkitės žoliapjovės, pjūklo ar kito aštraus įrankio savo emocijoms išlieti dirbant, tačiau privalote būti atidūs. Durklas būtent apie šį atidumą ir kalba. Jei per daug atsipalaiduosite, gali vesti įtampos keliais. Protinis aštrumas ir sąmoningi jūsų veiksmai dabar yra būtini.

Durklas tai netikėti pasiūlymai, kurie jums yra visai nenaudingi ar sunkiai tą dieną, ar šiam atvejui yra naudingi. Durklas jus gali sužavėti savo paprastu blizgeziu ir paprasčiausiai skausmą ir nusivylimą galintis sukelti įrankis. Jį reikia laikyti atokiai, kaip ir tokius pasiųlymus, kurie eina su durklu išvien.


Jeigu jūsų korta iškrito kaip dageris, tai turite smarkų pranašumą ypač kovingose situacijose. Tačiau kalbant kaip apie laiko tarpsnio įvertinimą tai gebėjimas atlaikyti įtampą, protinį aštrumą.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account