Tarot kortų reikšmės

XIX. Saulė

SaulėXIX. Saulė

TIESIAI:

praktiniam plane ši korta gali reikšti greitą vaiko gimimą. TAI PATI GERIAUSIA ARKANO KORTA. Reiškia laimę, materialią gerovę, gerą sveikatą, didelius pasiekimus bet kurioje veiklos srityje. Išradingumas, aplinkinių pagarba, žodžiu - gyvenimo aušra. Šventė dėl didelio pasisekimo - triumfas, apdovanojimas, optimizmas, gera ateitis. Taip pat reiškia ilgalaikių norų išsipildymą: vaiko gimimą arba džiaugsmą dėl vaikų pasiekimų. Saulė - norų išsipildymas. Materialinė laimė, sėkmingos vedybos, pasitenkinimas.

APVERSTA:

reiškia sunkumus kontaktuojant su žmonėmis, problemas santuokoj ir partnerystėj, nesusipratimus, neteisingus sėkmės įvaizdžius, nereikalingą rūpestingumą, aktyvumą, kuris neduoda rezultatų. Kai kada reiškia problemas dėl sveikatos ar šeimynines bėdas. Šioje pozicijoje korta reiškia, kad visa palanki Saulės įtaka yra nusilpusi. Sėkmė bus pasiekta, bet tik po didelių pastangų. Viltys ir svajonės širdies reikaluose išsipildys nepilnai. Galimas laikinas išsiskyrimas su mylimu žmogumi.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Komunikavimas, dalijimasis, laimė, džiaugsmas, pozityvi energija, kūrybingumas, augimas, pasitenkinimas meilėje, nauja draugystė, jaustis pakylėtam, teigiamas atlikimas, tikėti savo galimybėmis, pasitikėjimas savimi, būti dėmesio centre, būti apšviestam prožektorių.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account