Tarot kortų reikšmės

XVII. Žvaigždė

ŽvaigždėXVII. Žvaigždė

TIESIAI:

reiškia gerą įtaką aplinkiniams, ištikimybę, gyvybinę energiją, kuri leis išspręsti visas problemas ir nugalėti visus sunkumus. Ramybės jausmas, tikėjimas savo jėgomis. Gali reikšti kūrybinį įkvėpimą ir konkrečius kūrybinius pasiekimus. Malonūs įvykiai ir džiaugsmingi netikėtumai. Fizinės, psichinės savijautos pagerėjimą. Optimistinį požiūrį į gyvenimą, gerus planus, kurie gali išsipildyti. Praradimas, netekimas, pametimas, vagystė, nepriteklius, apleidimas. Pagal kitą skaitymą – viltis ir šviesūs ateities planai

APVERSTA:

Žvaigždė - užsispyrimas, nenuolaidumas, įnirtingumas, nenoras bent ką nors pakeisti savo gyvenime, prarastos ar iki galo neišnaudotos galimybės. Nepasitikėjimas savo jėgomis, pesimizmas, vėlavimas veikiant, negatyvus požiūris į žmones ir įvykius, tingumas, lėtumas, išglebimas, abejingumas. Arogancija, išdykumas, neklusnumas, kaprizai, bejėgiškumas, silpnumas, impotencija.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

įkvėpimas, ideali meilė, tiesa atskleista, svajonės realizavimas, įžvalgumas ir pasitikėjimas savimi yra svarbiausi siekiant laimės, šviesos matymas tunelio gale,žinojimas kad tapsite sėkmingi, laisvas savęs atsidavimas meilėje, asmens ar tikslo idealizacija, aiškiai įsivaizduojamas vystymasis, naujas pasitikėjimas santykiuose, taipogi pandoros skrynia, netikėta lavina sunkumų.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account