Tarot kortų reikšmės

XIV. Nuosaikumas

NuosaikumasXIV. Nuosaikumas

TIESIAI:

ši korta reiškia dvasinių ir fizinių jėgų atsinaujinimą. Prideramas mąstymo būdas, prisitaikymas prie esančios padėties, susitaikymas, ramumas ir pusiausvyra požiūryje į gyvenimą ir aplinkybes. Stabilumas, sėkmė darbuose. Kai kada, jei korta iškrenta po blogos - reiškia pergalę prieš likimo nepastovumą. Ekonomika, saikingumas, taupumas, valdymas, reikalų tvarkymas, būstas.

APVERSTA:

kalba apie neteisingą požiūrį į gyvenimą ir aplinkinius žmones, apie perdėtą emocionalumą, užsiplieskimą, nuotaikų permainas, apie nenuspėjamus ir neprotingus poelgius. Perspėja apie tai, kad nesiimtumėt per daug darbų, o taip pat apie tai, kad nebandytumėt į vieną sujungti malonumus ir reikalus. reikalai/dalykai susiję su bažnyčia, religijos, sektos, kunigystė; taipogi išskyrimas, nelaimingos kombinacijos, rungtyniaujantys interesai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Savikontrolė, kompromisas, saikumas, dorybė, idėjų sumaišymas, harmonija ir supratingumas, raktas į sėkmę – nuosaikumas, alcheminiai procesai, bendradarbiavimo atpažinimas, gydomoji energija.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account