Tarot kortų reikšmės

XIII. Mirtis

MirtisXIII. Mirtis

TIESIAI:

nereiškia fizinės baigties. Numato gilias psichikos ir požiūrio į gyvenimą permainas. Yra didelis šansas, kad į jūsų gyvenimą ateis kažkas naujo, nepatirto. Tai permainų, kurios yra neišvengiamos, gamtos jėgų veiklos rezultatų simbolis. Apie tai, kokios permainos laukia, turi papasakoti kaimyninės kortos. Tačiau bet kuriuo atveju ši korta numato neplanuotas permainas, suteikia šansą naujam startui gyvenime. Galas – pabaiga, mirtingumas, griovimas, korupcija.

APVERSTA:

simbolizuoja baimę prieš permainas, reikalų sustojimą, darbą per jėgą. Gali reikšti psichinį letargą. Jei šalia yra geros kortos, tai reiškia lėtą judėjimą link permainų. inertiškumas, nepaslankumas, miegas, letargija – mieguistumas, apatija, suakmenėjimas, nakvišumas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

pasikeitimas, naujos pradžios, pabaigos, transformacija, Senojo ciklo pabaiga – naujojo pradžia, paleisk praeitį, nebijok būti pats atviras, vienos durys užsidaro – kitos atsidaro, kelių persiskyrimas, priimant tai kas neišvengiama, nusileidimas į kasdienybę, priimti pasikeitimų ciklus.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account