Tarot kortų reikšmės

IX. Atsiskyrėlis

AtsiskyrėlisIX. Atsiskyrėlis

TIESIAI:

ši korta simbolizuoja dvasinių turtų paiešką ir įsigilinimą į savo vidinį pasaulį, o taip pat pusiausvyrą, atsargumą, vidinį susikaupimą, vikrumą. Kai kada nurodo vienatvę ir atsiribojimą nuo gyvenimo, bet situacija gali susiklostyti taip, kad laikina vienatvė - tik į gera. – Protingumas, apdairumas, atsargumas; taipogi ir net labiau – išdavystė, disimiliacija, suktybė, korupcija.

APVERSTA:

reiškia pagalbos atsisakymą, užsispyrimą, įtarumą, neproduktyvaus gyvenimo stiliaus tęstinumą, o taip pat nereikalingą paslaptingumą ir atsargumą. Kai kada gali reikšti savarankišką gyvenimo tikslo siekimą, kai kada - emocionalų ryšį su dvasinga ir labai išmintinga asmenybe. Slėpimasis – maskavimasis, apgaulinga išorė, politika, baimė, atsargumas be priežasties, kabliukas - masalas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

diskriminacija, taktiškumas, atsiskyrimas, pasitraukimas, vidinės išminties ieškojimas, žinojimas yra našta, baimė kad paslaptis bus atskleista, bet kokia kaina reikalinga tiesa, noras būti vienumoje, klausimų ieškojimas savyje, krypties ir pamokymų ieškojimas, atsitraukimas nuo santykių.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account