Tarot kortų reikšmės

II. Žynė/Šventikė

Žynė/ŠventikėII. Žynė/Šventikė

TIESIAI:

reiškia intuityvų naujų sprendimų ieškojimą. Gali reikšti iki šiol paslėptus faktorius, įtakojančius jūsų darbą ir šeimyninį gyvenimą. Šiuo laikotarpiu jūs pilnas paslapčių, o jūsų psichiniai gebėjimai nepaaiškinamu būdu daro įtaką artimiesiems. Paslaptys, mistika, ateitis kol kas nėra atskleista, moteris kuri domisi užklausėju (jei vyras), jei klausėja moteris ši korta rodo ją pačią; tyla, atkaklumas/valios jėga; išmintis, mokslas

APVERSTA:

reiškia problemas, kurios atsirado dėl nepakankamo numatymo. Tai taip pat paviršutiniškų žinių simbolis. Moterims supratingumo nebuvimas ir nesugebėjimą bendradarbiauti su savo lyties atstovėm. Vyrams – priešiškumas tokioms moteriškoms savybėms kaip švelnumas, minkštumas, sentimentalumas, rūpestingumas. 
Aistra, stiprus potraukis, moralinis ar fizinis azartas/užsigeidimas, entuziazmas, pasipūtimas, paviršutiniškas žinojimas/mokėjimas/išmanymas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Paslaptys, paslėpti jausmai, intuicija, hileris, moteriška jėga, tylus potencialas, pasąmonė, paslėpta motyvacija, paslaptingos įtakos, besiformuojantys talentai, paslaptis privalo būti atskleista, pasitikėk savo intuicija,matyti daugiau nei kad yra įprasta, prisimenant kažką reikšmingo.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account