Tarot kortų reikšmės

0 (XXII). Kvailys / Beprotis / Juokdarys

Beprotis, kvailys0 (XXII). Kvailys / Beprotis / Juokdarys

TIESIAI:

Ši korta gali reikšti naujo gyvenimo ciklo pradžią, bet kokius naujus reikalus. Čia yra energija, optimizmas, laimė ir jėga. Parodo netikėtas, neplanuotas aplinkybes, įvykius, kurie gali perversti esamą reikalų padėtį. Taip pat reiškia sprendimų darymo būtinumą. Kvailybė, kvailystė, beprotystė, manija, išlaidumas, ekstravagancija, apsvaigimas, kliedesys, siautulys – įtūžimas.

APVERSTA:

Kalba apie neramią ir impulsyvią veiklą, apie neapgalvotus poelgius. Simbolizuoja beprotystę ir neatsargumą, bereikalingą energijos švaistymą, o taip pat laiko ir jėgų. Kartais reiškia asmenybę, kuri pradeda iš karto daug darbų, bet nieko nepabaigia, o taip pat nepavargstamai ieško aplinkos pakaitalo. Nerūpestingumas, aplaidus, nebuvimas, išdalijimas, išplatinimas, nerūpestingumas, apatija, negaliojimas, niekumas, tuštuma, savimeilė.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

impulsyvumas, trumpalaikis susižavėjimas, aklas tiesai, patiklus kaip vaikas, tyras ir nepaperkamas, amžinas optimistas, pasiryžęs šokti į bet ką, priima kiekvieną nuotykį tokį koks yra, savaiminis ir nerūpestingas, vykstantis į asmeninius ieškojimus, impulsyviai pakliūnantis į nežinomybę.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account