Sosnovskio barštis

  Kilmingų damų puota. Kaip jos džiaugias, kokios puikios yra, ar aš galiu išdrįsti joms ir pasakyti, jūs esat sosnovskio barščiai, kad ir kiek kelsitės lig padebesų. Stebiu iš savo palapinės, mintyse tai yra mano aklavietė. Nors didis riteris joje slepias, bet joti geltonai žalia žeme ir drakonams galvas kapoti sugebu tik poezijoje. Protėviai, kurie stebi atliktų darbų laike skriejantį dangų greičiausiai yra nepatenkinti, kuo virsta jų sūnūs. Bet ar įmanoma užkirsti kelią SOSnovskių plėtrai laukuose, o kenkėjiškumui žmonėse? Kiekvieno teisės laike nužymėtos, kuriam praėjus, kiti jas paveldi, o jeigu paveldėti be sasnovskių nėra daugiau ko? Protėviai stebi šio gyvenimo dramą ir tavo genuose sėdi. Atsakomybė prieš juos, gyvenimo teisės ir ką mes paliekam kartoms ateities? Gavau, padariau ir atidaviau. Ir taip vyksmas tęsiasi.
  Image
  Image
  Geras klausimas kiekvienam, kiek manyje yra sosnovskio barščių. Kituose tai plantacijos ir suprantu ir matau, bet kiek pas mane tokių auga kaip sužiūrėti?
  Dangoraižiai, užsienio investicijos, įvairiausios ekonominės modifikacijos duos naujų darbo vietų, o žmones pašers. Panašiai mąstės Sasnovskis, kurdamas augalą gyvuliams, kuris duotų gausesnį derlių. Ir pradėjo sosnovskio barštis dominuoti taip, jog kitas kultūras išstumia. Dideli verslo centrai, logistika, masinis plėtimasis, nuo kada įmonė pasidaro sosnovskinė? Kai išstumia konkurentus? Kokia man yra nuskirta šios žemės priežiūra, kaip ją puoselėti ir į sekančius laikus pervesti?
  Piktybinis monstras užvaldė, augalinis plėšrūnas sakykim. Valstybiniu lygmeniu kanapių sodinimas ko gero padėtų, ir ne šiaip kokių, o rūkomųjų. Nesiverčia liežuvis narkotikais vadinti, prieš sosnovskius mums reikia armijos, kuri į gamtą eitų kanapių daiginti. Ir sutikę plėštūną sosnovskį vardu, jie kovos su jais iš visų jėgų. Bet davatkoms dar nedaeina, apie dvasią masto tik jos, kaip kanapė blogis yra, sielą velniai pagrobs ant žiemos. Į ginčus dėl tiesos labai daug neisiu, supraskit ką skaitot kaip norit, tik atvirai pasakysiu, mutantais pavirsta chroniai.

  Žiūrėdamas į aštrųjį lapą galvoju, nauda kaina bet kokia, gauti ir užvaldyti, sėkmė yra visiškai suklestėti. Savo chebra į vieną delną muša, bajoriška ir išnaudotojiška prigimtis. Kad tik daugiau ploto užimti ir valdyti. Laukia kova, vidinis priešas bujoja.

  Kažkuo primena medžiotojų bokštelius. Kitą nudėti, kad tik sau daugiau turėti. Tokie rinkos dėsniai, viskas legalu. Bet kiek yra tai teisinga?

  Liaudies išmintis byloja. Sosnovskį atpažinęs išvengsi nudegimo. Tik su šventagaršve nesusimaišyk. Ana kiek violetiniais lapais, panaši, bet vaistinga. Originalas taip sakant. O čia modifikuotasis sasnovskis. Geras pavyzdys, kaip prastas darbas nusineša gerą vardą ilgiems amžiams į priekį.

  Jei sosnovskiai suklestės, derliaus neturėsi. Vien kenkėjai, mat juos galai, pjauti, kaip blogas mintis turėsi.
  Image

  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account